PK-Z-03 Siyah Lvt vinil Kaplama pozu birim fiyatı

21 Haziran 2019 0 Yazar: wpntr

PK-Z-03 Siyah Lvt vinil Kaplama pozu birim fiyatı

PK-Z-03 Siyah Lvt vinil Kaplama pozu birim fiyatı
PTT 2019 yılı birim fiyatlar kitabından;

77.115.1004PK-Z-03SİYAH LVT KAPLAMA155,69 TL

Lvt pozu metrekare fiyatı
Lvt ne demek? Lvt (Luxury Vinyl Tile), birbirinden bağımsız farklı katmanların özel üretim teknikleri ile bir araya getirilmesiyle oluşan bir zemin kaplama malzemesidir. Lüks vinil karo kaplama demektir.
LVT Zemin Kaplamaları, dünyada ikinci en çok kullanılan plastik olan vinil diğer adıyla pvc kaplamasıdır. Vinil, bir takım doğal ve sentetik polimer malzemelerin harmanlanması ile üretilmektedir.
LVT vinil zemin kaplamalarında, karo veya levha şeklinde kullanılan ve oldukça esnek bir malzeme olan vinil; granit, beton, seramik ve parke görünümüne sahip olması sebebiyle birçok dekoratör ve mimar tarafından tercih edilen dayanıklı bir malzeme olma özelliğine sahiptir.
NEDEN LVT  KULLANMALIYIZ ?
Lüks Vinil (LVT) zemin kaplamaları diğer zemin kaplamalarına göre daha yenilikçi ve estetik kaplama türüdür. Sayısız renk, desen ve çeşide sahiptir. Renk ve özgün görünümünü rutin bir bakım ile bile yıllarca sürdürebilmektedir. Kayma yapmayan, antistatik, asbestos içermeyen, aşınmayan, anti-bakteriyel, alev almayan, ısı yalıtımı sağlayan, sağlığa uygun, çözücü içermeyen, ses absorbe edici özelliğe sahip ve cila gerektirmeyen avantajlı bir zemin kaplamasıdır. Karo veya levha şeklinde kullanılan ve oldukça esnek bir malzeme olan lvt vinil; halı, granit, beton, seramik ve parke görünümüne sahip olması sebebiyle birçok dekoratör ve mimar tarafından tercih edilen dayanıklı bir malzeme olma özelliğine sahiptir.