Panel çit teli ve direk fiyatları 2023

6 Aralık 2019 Yazarı birimfiyatim.com 0

Panel çit teli ve direk fiyatları 2023

Panel çit teli ve direk fiyatları 2023 ne kadar, kaç TL?

150 cm yüksekliğinde, 250 cm uzunluğunda ortalama kalitede bir panel çit telinin fiyatı 350 TL’dir. Bu panel çit tellerinin direkleri ayrıca satılmaktadır. Ortalama kalitede, 1 metre yüksekliğinde bir direğin fiyatı yaklaşık 150 TL’dir. Aşağıda çit hizmeti veren firmaların linkleri verilmiştir.

Panel Çit Teli Hangi Zeminlere Uygulanabilir?

Toprak zeminlere, çim zemin üzerine, beton zeminler üstüne, duvarlar, kademeli duvarlar üzerine uygulanabildiğinden çok yönlü kullanım sağlamaktadır.
Montajı Nasıl Yapılır?
Çok basit montaj yapılan güvenlik sistemidir. Yapılacak yerin önceden alınan ölçülerine göre hazırlanarak getirilir. Çit yapılacak alanının toprak, beton, çim türü zemin yapısına göre değişik şekillerde montajı yapılır. Yine zemine göre belirli aralıklarla paneller arasına beton direkler veya profillerle güçlendirilir. Beton zeminlere dübel ile montajı yapılır. Toprak zeminlerde çit aralıkları kısa tutularak çukur kazılır, çukura beton atılarak paneller betonun üzerine monte edilir. Paneller arası bağlantı üzerlerinde bulunan çelik vidalarla yapılır. İsteğe göre vidalar sökülebilen veya sökülemeyen vida olarak yapılabilir.
Yeşil renkte olması bahçe ile uyumunu arttırmaktadır. Yeşil bir bahçeniz varsa çimlerinizle çok uyumlu bir çit yöntemidir.

Taş duvar maliyeti ne kadar? Taş duvar maliyeti