Motip klima temizleyici yorumları

26 Aralık 2019 Yazarı birimfiyatim.com 0

Motip klima temizleyici yorumları

Aşağıda bazı kullanıcıların Motip klima temizleyici yorumları verilmiştir.
“Evimdeki klimamın temizliği amaçlı kullandım. İç ünitenin ızgara şeklindeki yaprakçıkların arasına özel hortumuyla püskürtme suretiyle kullandım. Aslında köpüğün nüfuz etmesi biraz güç oldu lakin klima temizlendi mis gibi de koktu. Konut tipi klimadan ziyade araçlar için daha uygun denebilir.”
“Aracımda çok iğrenç bir koku vardi. Klima açık olmadığı halde bile nefes alamıyorduk. Toz püskürtüyormuş gibiydi. Uygulama videolarını izleyip uyguladım.1 ay geçti, tertemiz hala klima. Çok iyi  bir ürün. Yalnız  bol bol uygulamanız iyi olur.”
“Kulaktan dolma tavsiyelere çok önem vermeyin. Arabanın polen filtresini söktükten sonra Motip klima temizleyiciyi uygulamaya başlayın. Tüm havalandırma ızgaralarına köpük gelinceye kadar sıkın hortum ucu gayet uzun ve kullanışlı. Sıkma işlemi bittikten sonra otuz dakika aracı çalıştırmadan bekleyin. Köpük bu sürede suya dönüşüp kanalları temizleyecek. 30 dakika sonra araba içi sirkülasyonda klimayı en sonda açın. Yaklaşık 20 dakika çalıştırdıktan sonra polen filtresini takıp ara ara tekrar çalıştırın . Tavsiyem havaların soğuk olmadığı zamanda yapıp araba içini havalandırmayı ihmal etmeyin.”
“Kullanmanızı tavsiye ederim. Uygulama talimatları çok açıklayıcı olmadığı için. Klima temizleyici nasıl uygulanır? Nasıl uygulanacağını yazıyorum: 1- Klima ızgaralarından köpük hortumunu olabildiğince uzatın. Tüm klima kanallarını (canım önündeki de dahil) köpük gelene kadar doldurun. 2- Klima ızgaralarını kapatın. Hava çıkışı olmasın. 3- Klima ayarını sadece hava içeride dolaşacak şekilde ayarlayın. Fan hızı en sonda ve en soğukta çalıştırın. 4- Kapıları kapatıp aracı terk edin kesinlikle içeride kalmayın. 5- 10 dk en soğuk ardından 10 dk en sıcak en son olarak klima ızgaralarını açın 10 dk en soğuk olarak klimayı çalıştırın. 6- Kesinlikle arabayı işlem sonrası havalandırın. Size tavsiyem 2 kutu alın tek kutu yeterli gelmeye bilir. Koku kısa süre sonra tekrar geri gelirse tekrar edin çünkü hiç temizlik yapılmamış klimalarda tek seferde temizlemek mümkün değil.”

motip araba klima temizleyici

Motip araba klima temizleyici


Duvar tipi klima birim fiyatı
Klima temizleyici fiyatları