Lambiri vernik Fiyatları – Ahşap yüzeylerin verniklenmesi

21 Nisan 2020 Yazarı birimfiyatim.com 0

Lambiri vernik Fiyatları – Ahşap yüzeylerin verniklenmesi

Lambiri vernik Fiyatları – Ahşap yüzeylerin verniklenmesi metrekare birim fiyatı 60,00 TL civarındadır.
1 m2 ahşap verniklenmesi fiyatı 60TL  Vernik Fiyatları 10 kg yaklaşık olarak 600 TL civarındadır. 20 kg fiyatı da yaklaşık 1000 TL civarındadır.

Sentetik Vernik Nedir?

Sentetik vernik, en geç kuruyan vernik türüdür. Bu özelliği sebebiyle oldukça sağlamdır. Bu nedenle mutfak mobilyalarında ve ağaç eşyalarda kullanılabilir. Yüzeye mümkün olduğunca sert yapışır. Ayrıca neme karşı dayanıklılığı olduğu için ağaç eşyalarının yanı sıra gemi ve tekne yapımında da kullanılır. Kuruyuncaya kadar tozsuz bir ortamda bulundurulmalıdır. Tabanca ile uygulanması tehlikelidir bu yüzden fırça ile kullanılır.

Selülozik Vernik Nedir?

Selülozik vernik, tahmin ettiğiniz üzere selüloz tabanlı bir vernik çeşididir. Sentetik vernikten farkı çabuk kurumalarıdır ve bu özellik zaman kazanmanızı sağlar. İsteğe göre parlak, mat veya saten görünüm sağlayabilir. En yaygın kullanılan vernik türü budur.  Süs, hediyelik eşya ve dekorasyon verniklemesinde kullanılır. Ağaç ve çalı gibi bitkilerde bulunan hücre zarından elde edilen selüloz ile oluşturulur. Bu verniği inceltmek için selülozik tiner kullanılmalıdır. Sentetik vernikten farkı olarak fırça, tabanca veya rulo ile sürülebilir.
Selülozik esaslı son kat parlak verniktir. Oldukça iyi yayılma özelliği Hızlı kuruma+Fiziksel ve kimyasal etkenlere dayanıklılık Kayganlığı iyi Uygulama kolaylığı Kullanım Alanları Yüksek Koruma ve dekoratif görünüm sağlamak amaçlı mobilya ve dekorasyon işleri için iç mekanda %27 her türlü ahşap yüzeyde kullanılabilir. Uygulama Metotları “Sprey tabancası” ile uygulanabilir.