Lambiri m3 fiyatları 2022

20 Kasım 2019 Yazarı birimfiyatim.com 9

Lambiri m3 fiyatları 2022

Lambiri m3 fiyatları 2022, 1. sınıf emprenyeli çam lambirinin metreküp fiyatı ortalama KDV dahil 4000 TL’dir. (Emprenyeli Çam Lambri, Ekstra Sınıf) Emprenyeli Ekstra Sınıf Çam Lambri:  Fırın kurutma işlemi ile ahşabın nemliliği işleme için uygun değerlere düşürülmüştür. Fırın kurutması uygulanmış ahşap, işlendikten sonra herhangi bir boyut değişikliği yaşamamakta ve herhangi bir çalışma (şekil bozukluğu, eğilme ve bükülme, çatlama gibi) gelişmemektedir. Ekstra sınıf lambri’de budak, delik, reçine vb. ahşap özellikleri bulunmamaktadır, lambri yüzeyi kusursuz görünümüne sahiptir.
3. Sınıf (emprenyesiz) çam lambrinin m3 fiyatı ise ortalama 1050 TL’dir. (3.Sınıf lambri’de 1m boyda en fazla dört beş adet budak bulunabilmektedir; çok nadir delik veya düşen budak bulunabilmektedir. Nadiren reçineli kısımlar bulunabilmektedir. Lambri yüzeyi 2-4 cm çaplarında budaklı bir görünüme sahiptir.)
Bu lambiriler 10 luk olarak adlandırılan lambirilerdir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır, kesinlik teşkil etmezler. Uygulama yapacağınız toplam alanı kaplayacak m2 kadar sipariş verilmelidir. (Olası fireler de göz önünde bulundurularak  %5-10 fazla sipariş vermesi tavsiye edilir.)