Kilit taşı fiyatları Ankara

23 Ekim 2020 Yazarı birimfiyatim.com 1

Ankara Kilit Taşı

http://www.kilitliparketasi.com 
Tel: 0532 410 6671 (Ankara İlinde kilit taşı uygulamaları)
Kilit taşı fiyatları, betondan üretilen, taş görünümlü bir malzemedir. Dikdörtgen benzeri şekillerde üretilmektedir. Daha kısa olan iki ucunda T harfi benzeri benzeri çıkıntıları vardır. Kilit taşı döşenirken bir kilit taşının dar kenarı, diğer kilit taşının geniş kenarının ortasına yerleştirildiğinde kilitlenerek birbirine tutunmaktadır. Bu nedenle kilit taşı adını almıştır.

ankara kilit taşı

Tel: 0532 410 6671 (Ankara İlinde kilit taşı uygulamaları)

Ankara Kilit Taşı Nerelerde Kullanılır?

http://www.kilitliparketasi.com/
Ankara kilit taşı fiyatları  uygulamaları otoparklarda yapıldığı gibi evlerin bahçelerinde, apartman girişlerinde ve site içi yollarda da yapılmaktadır. sokak, cadde, kaldırım, meydan ve parkların döşemesinde kullanıldığı gibi evlerin bahçelerinde, site içi yollarda, otoparklarda da kullanılır.
Kilit taşı düz ve renk kullanılarak döşenebileceği gibi farklı desenlerde de döşenebilmektedir. Ankara Kilit Taşı kullanılarak zeminlere mozaik şekiller verilmekte veya farklı renklerin kullanımı ile şekiller ortaya çıkartılmaktadır. Meydanlarda, parklarda ve site bahçelerinde mozaik desenli ve renkli kilit taşı uygulamalarını görebiliriz. Beyaz ve gri kilit taşlarının yanı sıra kırmızı, mavi, turuncu, sarı vb. çeşitli renkleri bulunur. Rengarenk mozaik uygulamalarının yanı sıra özellikle gri ve kırmızı kilit taşları yoğun olarak kullanılmaktadır.
kilitli parke taşı
kilit taşı fiyatları Ankara peyzaj çalışmaları için önemli bir malzemedir. Bahçelerin çevresi kilit taşı ile döşenebilmekte veya kilit taşları arasından yeşillikler çıkacak şekilde tasarlanan peyzaj çalışmalarında kullanılabilmektedir.
Kilit Taşı Ankara
Ankara kilit taşı bölgesel olarak çıkartılıp takılabilmesi ile çok önemli bir avantaj sağlamaktadır. Bölgesel bir sorun olması durumunda tüm zeminin baştan yapılması gerekmeden, sadece ilgili bölgedeki taşlar kaldırılarak yeniden yapılabilmektedir. Bu nedenle sokak, cadde ve kaldırımlarda kullanımı son derece uygundur. Altında döşenmiş tesisatlarda bir sorun olduğunda bölgesel olarak müdahale edilebilmektedir.
Bölgesel olarak sökülüp takılabilmesinin yanında dayanıklı olması kilit taşı kullanımının tercih edilmesini sağlayan bir diğer önemli avantajıdır. Kilit taşının soğuk hava şartlarında ve kar yağışı altında zarar görmemesi Ankara kilit taşı tercihinde önemli bir etkendir.
Fiyatları uygun olan Ankara kilit taşı, uzun ömürlü olduğundan bir kere yapılacak bir yatırımla uzun yıllar kullanılan bir zemin döşeme çözümü elde edilmiş olur. Su birikintisi oluşturmaz, üzerine basıldığında su sıçraması gibi istenmeyen durumlar yaratmaz. Su tutmadığı için donmamakta ve kayıp düşme gibi durumları da ortadan kaldırmaktadır.
kilit taşı

Ankara Kilit Taşı Nasıl Döşenir?

Ankara kilit taşı döşeme uygulamalarında öncelikle zemin iyileştirilmesi yapılır; uygulamanın yapılacağı zemin silindir veya kompaktör ile sıkıştırılır, varsa boşlukları doldurulur ve zemin sıkıştırılarak pürüzleri giderilir. Ardından kilit taşı döşemesi yapılır ve taşların aralarındaki boşluklar ince kum ile doldurulur. En son olarak da taşların üzerinden kompaktör ile geçilerek zemine sabitlenmesi sağlanır. Tüm kilit taşı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir, fiyatla ve çeşitleri hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilirsiniz.
Parke Taşı Fiyatları
Parke taşı fiyatları Ankara kilitli sistemleri sayesinde açılma yapmadan döşemesi yapılan bölgelerde en dayanıklı ürünlerden birisidir. parke taşı Ankara modelleri kendi içerisinde bir kaç farklı modellerde üretilir. Bu kilit taşı modelleri otopark zemin döşemesi başta olmak üzere sokaklarda göre bildiğiniz her alanda uygulana bilmektedir. Ancak bunlar arasında en çok tercih edilen model ise aşık taşı modelidir. En çok tercih edilme sebeplerinden birisi de Kilit taşı fiyatları diye biliriz. Ortalama ömrü 15 yıl olan parke taşı modelleri diğer alternatifler arasında en ucuz ve en sağlam olanı diye biliriz. Karo taşı döşmesini örnek verelim karo taşı modelleri malzeme işçilik  fiyatları toplamında kilit taşı döşemesinin neredeyse 2 kat daha pahalı bir üründür. Döşeme işlemlerinden bir kaç yıl sonra zeminde oluşa bilecek bir alt yapı sorunlarında gerek karo taşı gerek beton atımı tadilatı çok zor ve maaliyetli olacaktır. Ancak Parke taşı fiyatları Ankara modellerinde tadilat işlemleri oldukça ekonomik olacaktır.

Kilit taşı Ankara 6/8 cm kalınlığı 20 cm uzunluğu kilitli yapısı sayesinde açılma ve çökmeye karşı en dayanıklı çevre düzenleme ürünü dür. Renkli modelleri ile dekoratif desenler verile bilir. Kilit taşı Ankara modellerinin birden fazla modelleri farklı alanlar içinde uygulana bilir. Elips taşı, dekor taş ve aşık taşı bu familyadan en çok tercih edilen modellerdir. parke taşı fiyatları ise döşemesi ile birlikte bölgesine ve işin şekline göre farklılık göstermektedir. Parke taşı Ankara döşemesi sırasında dikkat edilmesi gereken hususlardan biriside taş ve zemin kalitesidir. http://www.kilitliparketasi.com/