Kamp çadırı tavsiye ve yorumları

7 Mayıs 2020 Yazarı birimfiyatim.com 0

Kamp çadırı tavsiye ve yorumları:
Bir hevesle kamp çadırı alıp kampa bir kez gidip birdaha kamp nedir hatırlamayacaksanız ucuz çadırları tercih edebilirsiniz. Hayır ben alışkanlık haline getirmek istiyorum ya daben az da olsa düzenli kampa çıkarım diyorsanaız, alacağınız çadır sıradan ucuz çadırlardan olmasın. Peki çadır tercihi yapacakken nelere dikkat edilmeli?
Öncelikle çadırı, hangi mevsim şartlarında kullanacaksınız bunu belirlemek gerek. Alacağınız çadırın yüksekliğini, rahatınız açısından dikkate alın. En ve boy ölçülerini kendinize göre seçin, öneğin boyunuz 180cm ise, 200 cm’den küçük boyu olan çadırları kesinlikle tercih etmeyin. Çadırın içinde küçük ceplerin, tepesinde lambalığın bulunması gibi küçük detayları da gözden kaçırmayın. Tercih edeceğiniz çadırın markası kesinlikle bilindik, önde gelen çadır markalarından olsun. Biraz pahalı olsun ama kaliteli olsun.
Kampçıların kullandıkları iki malzemenin kalitesi çok önemlidir. Bunlardan ilki kamp çadırı diğeri çantadır. Çantada da aynı şekilde kaliteye önem verin. Bunların yanında konforuna düşkün olanlar şişme matları tercih etmelidir. Çadır ekipmanları bir kere alınan düzenli para isteyen şeyler değildir. Bu yüzden kaliteli ekipmanlar almaya özen gösterilmelidir. Fiyat performans olarak husky marka kamp çadırları tercih edilebilir. Yukarıda bahsedilen kriterleri sağlayacak başka markalar da olabilir ancak hepsini burada paylaşamayız.
Kamp çadırı tavsiye ve yorumları için aşağıda örnek bir çadır önerdik:

husky kamp çadırı

Kamp çadırı tavsiye