High Gloss ne demek? High Gloss kapak nasıl temizlenir?

25 Ağustos 2020 Yazarı birimfiyatim.com 1

High Gloss ne demek? High Gloss kapak nasıl temizlenir? Öncelikle high gloss nedir? Cevaplayalım: High Gloss yüksek parlaklık anlamına gelir. Mutfak mobilyalarının kaplamalarında kullanılan ışıl ışıl bir görünüme sahip malzemedir.

high gloss ne demek

High Gloss ne demek?


Yukarıda görseli verilen “high gloss” malzemeye “glossmax” adı da verilir. High Gloss kapak nasıl temizlenir? Bu kapaklar yapısı gereği fazlaca kir tutmazlar kir kapakların üzerinde tutunamaz. Ilık suya batırılmış bir bezle rahatlıkla temizlenirler. Ekstra bir kimyasal temizleyiciye gerek yoktur.
Bu tür mutfak dolapları aydınlatma ışığını ve güneş ışığını çok iyi yansıttığı için mutfaklara derinlik katar. High Gloss dolaplar modern mutfak tasarımlarında sıklıkla tercih edilen malzemeler arasındadır. Halk arasında hayglass mutfak dolabı olarak da bilinir. Hayglass mutfak dolabı renk kartelası birçok renk seçeneği sunmaktadır.
High gloss kapak fiyatları 2020 piyasada yaklaşık olarak metrekaresi 800 TL civarındadır. High gloss kapak fiyatları m2 üzerinden ücretlendirilmektedir.