En iyi saç ekim merkezi İstanbul

18 Eylül 2020 Yazarı birimfiyatim.com 0

En iyi saç ekim merkezi İstanbul için çeşitli adaylar var. Biz bunlardan birini sizlerle paylaşıyoruz.
Dr Serkan Aygın Hair Transplant Clinic

En iyi saç ekim merkezi İstanbul, için kesin bir kanıya varmak zor. İhtiyaca göre, fiyat performans aralığına göre seçenekler değişebilmektedir. En iyi saç ekim merkezleri 2020 listesine yukarıda bahsettiğimiz klinik aday olabilir.
Saç ekimi son teknoloji 2020, Long Hair FUE uzun saç ekimi tekniğidir. Bu teknikte saçlar tıraş edilmeden saç ekimi yapılır. Uzun Saç Ekimi yönteminde saç ektirecek kişinin donör alanları dahil kafalarında hiçbir alan tıraş edilmez. Bu teknik sayesinde kısa süreli de olsa kötü bir görüntüden uzak durarak saç ekimi yaptırılabilmektedir.
Bir diğer Saç ekimi son teknoloji 2020: DHI (Direct Hair Implant) tekniği saç ekimindeki en son ve en popüler tekniktir. Donör bölgeden “Micro Motor” ile alınan saç kökleri/ greftler 0,6 – 0,8 mm çapındaki “Implanter Pen” denilen özel kalemlere yerleştirilir ve bu kalemler saç köklerini deri altına direkt nakleder. Böylece saçlı deride hiçbir dikiş ve kesi izi oluşmaz.
Kanal tekniğinde olduğu gibi ekim yapılacak olan bölgeye kesi atılmıyor oluşu bu son teknik sayesinde cm2 ye ekilecek kök sayısını artırır, deri tahribatını engeller ve kanamayı minimuma indirir. Deri tahribatı ve kanamanın minimumda olması iyileşme sürecini oldukça hızlandırır.