En iyi özel okul hangisi? 2022 – 2023

31 Mayıs 2022 Yazarı birimfiyatim.com 1

En iyi özel okul hangisi? 2022 – 2023

En iyi özel okul hangisi? 2022 – 2023 Bu soruyu birkaç okul hakkında bilgi vererek cevaplayalım:

Özel Amerikan Robert Lisesi

Robert Kolej, T.C. Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı, ​​hazırlık sınıfı dahil toplam 5 yıllık ​​lise programından oluşan, ​​yabancı dilde eğitim veren özel bir ​​karma öğretim kurumudur.

Robert Kolej’e Milli Eğitim Bakanlığınca hazırlanan merkezi Liseye Geçiş Sınavı’nda gerekli başarıyı gösterebilen öğrenciler kabul edilmektedir. Okula giriş hakkı elde eden öğrenciler bu sınavda en yüksek başarıyı elde etmiş gruptandır. Öğrenciler, burada aldıkları beş senelik eğitimin ardından Türkiye’nin ve dünyanın en iyi üniversitelerinde eğitimlerine devam etme fırsatı bulurlar.

Koç Okulları 

Vehbi Koç tarafından açılan Koç Okulu, 1998 yılından beri eğitim hizmeti veriyor. Günümüzde ise farklı bölgelerde 18 Koç Okulu yer almaktadır. Anasınıfından başlayarak İngilizce eğitime önem verilir. Öğrenciler fen laboratuvarı, kütüphane, havuz, spor salonu vb. birçok imkandan faydalanabilir. Bununla birlikte öğrenciler hem yurtiçi hem de yurtdışı okullara yönelik yetiştirilir. Koç Okulları fiyatı ilkokul, ortaokul, lise ve yatılı olarak farlılık gösteriyor.

Bilfen Koleji 

Türkiye genelinde 24 okulla hizmet veren Bilfen, özel okul fiyatları için birçok avantaj sunuyor. Aynı zamanda okulun bulunduğu bölgeye göre özel okul ücreti değişiyor. Bilfen Okulları güçlü müfredatı, gelişmiş spor alanları ve özel eğitim modeli ile öğrencilere çok yönlü bir eğitim fırsatı sunuyor. Ayrıca anaokul seviyesinden başlayarak eğitim alınabiliyor. Bilfen fiyatları aşağıda belirtilmiştir, ancak bölgenizdeki okulu arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bahçeşehir Koleji 

Enver Yücel tarafından kurulan Bahçeşehir Koleji, kişiye özgü eğitim sistemi ile ön plana çıkıyor. 1994 yılından beri İstanbul’da eğitim sağlıyor. Aynı zamanda günümüzde Zonguldak, Ankara, Bartın, Diyarbakır, Aydın, Kayseri, Ağrı, Van, Afyon, Rize, Şırnak, Sakarya, Antalya vb. farklı şehirlerde de Bahçeşehir Koleji bulunuyor. Öğrenciler için yapılan indirim ve bölgelere göre Bahçeşehir Koleji özel okul fiyatları farklılık gösterebilir.

İstek Okulları 

İstanbul Eğitim ve Kültür Vakfı veya bilinen ismiyle İSTEK okulları anaokulundan başlayarak üniversiteye kadar eğitim sağlıyor. 1985 yılından beri eğitim sağlayan İstek Okulları, köklü bir geçmişe sahip. Bununla birlikte İstanbul’da dört kampüse ek olarak Antalya, Yalova, Osmaniye, Afyon, Kocaeli, Denizli ve Mersin gibi farklı şehirlerde de İstek Okulları yer alıyor. 2022 özel okul fiyatları arasında dikkat çeken İstek Okulları, mutlu bir öğrenci hedefliyor.

En pahalı kolej hangisi? Robert Koleji’dir.

Sizce en iyi özel okul hangisi? Yorum bölümüne yorum yapabilirsiniz.