Baffle asma tavan ne demek?

29 Haziran 2020 0 Yazar: wpntr

Baffle asma tavan ne demek? Baffle asma tavan nedir?

baffle tavan

baffle tavan


Tavana ve dolayısıyla mekana derinlik ve sonsuzluk katar, standart asma tavanların sıradan görüntüsüne nazaran, mekanın hareketli ve modern bir tasarım almasını sağlar.
Aydınlatma seçenekleri fazla olup değişik tiplerde aydınlatma armatürleri de uygulayarak istenilen tarzda aydınlatma ve estetik görüntü sağlanır.
Panellerin arasında bulunan boşluklar sayesinde tavan arkasında kalan tesisat sistemlerine kolayca müdahale edebilir, olası bir yangında dumanın hızlı bir şekilde tavan arkasına geçmesi sağlanır.
Farklı malzemelerden üretimi yapılmaktadır. Alüminyum, galvanize çelik, ahşap gibi türleri bulunmaktadır. Kullanım alanları içinde, cafeler, bürolar, mağazalar, avmler gibi mekanlar bulunmaktadır.
Baffle Ahşap Asma Tavanlar, ilave akustik pedlerle veya bunlar olmadan yüksek akustik performans sunar. Panel genişliği ve boşluğu ile oynamak farklı atmosferler ve ortamlar için gerekli akustik performansı sağlayabilir. Paneller bir seçenek olarak da delinebilir.
Akustik Neden Önemlidir?

Bir ofis, okul ya da kamu binasındaki akustik konfor, düşük akustik performansın sağlığı, iletişimi, güvenliği, üretkenliği ve öğrenmeyi etkileyebileceğinden refahımıza katkıda bulunur. Doğrusal baffle ahşap tavan ürünleri yüksek performanslı akustik tavan ürünleri, olağanüstü akustik performans, konfor ve estetik açıdan hoş bir ortam sağlamak için en iyi çözümdür.
Aşağıdaki yazımız da ilginizi çekebilir:

Soru ve görüşleriniz için yazımıza yorum bırakabilirsiniz.
http://www.astav.com.tr/