Araba ön cam fiyatları ne kadardır?

3 Mayıs 2020 Yazarı birimfiyatim.com 0

Araba ön cam fiyatları ne kadardır? Otomobil ön cam değişimi fiyatları piyasada ortalama 2.200-TL (ikibinikiyüz) civarındadır. (fiyat bilgilendirme amaçlı olup kesinlik taşımaz, 2020 yılı fiyatıdır.)
Kaza esnasında ve taş darbelerinde ön camda hasara maruz kalıyor ve zamanla yürüyen çatlaklar, camın değişimine yol açıyor. Ufak darbeleri zamanında fark ederek, yürüyen çatlakları epoksi reçine sayesinde, önlemek ve cam değişimini ertelemek mümkündür.
Araç tipine göre değişkenlik sergileyen birçok çeşit ön cam bulunmaktadır. Cam renkleri dahi, birçok renk tonuyla sunulmaktadır. Camlardaki duman renginin dışında, farklı mavi, yeşil ve hatta altın yansımalı çeşitler mevcuttur. Birçok ön camın, üst kısımları daha koyu renkte olur ve bu sayede güneş ışığının vermiş olduğu rahatsızlıktan koruma sağlar. Bu durum genellikle mavi ve yeşil tonlarda rastlanan bir durumdur.
( Araba ön cam fiyatları ) ( linea ön cam değişim fiyatı ) ( clio, megane, golf, polo, egea, leon, ibiza, passat, jetta, bora, cruze)