Antalya daire boya badana alçıpan işleri yapılır

23 Kasım 2018 Yazarı birimfiyatim.com 0

Antalya daire boya badana alçıpan işleri yapılır

Antalya daire boya badana alçıpan işleri yapılır
Antalya İli’nde dairelerinizin boya, badana, alçı, alçıpan işleri uygun fiyatla yapılır. (Telefon: 0533 621 78 58)
Yukarıdıdaki cep numarasından ilgili kişiye ulaşıp fiyat teklifi alabilirsiniz.
Kaliteli işçilik, deneyimli boya ustalarımızla evlerinizi özenle boyuyoruz.
Evlerimizin boya badana ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırken hepimiz doğru malzemeleri kullanmaya özen gösteririz. Evlerimizde uzun süre kalacak ve bizi yönlendirecek olan bu malzemeleri iyi bir biçimde seçmeye çalışırız. Bunun için pek çok yapı marketi ziyaret edebiliriz. Fakat taraflı satış temsilcileri olduğundan dolayı çoğu zaman da bize şüphe uyandırırlar. Gerçekleri öğrenmek, hangi boya markası ile ne derecede sonuç alırız bunları öğrenmek ise deneyimle doğru orantılı olarak işlemektedir.

Filli Boya ile Boya Badana

Boya badana denince ülkemizde ilk akla gelen firmalardan biridir. Betek Boya kuruluşlarından biri olan bu boya markası ev sahipleri tarafından boya ürünlerinin çeşitliliği sebebi ile tercih edilmektedir. Kaliteli boya üreten bu marka ile evlerinizi dilediğiniz gibi şekillendirmek mümkün olabiliyor.

Dyo İç Cephe Boya Markası

İç cephe boya sektörünün yerli isimlerinden biri olan Dyo, Yaşar Holding iştiraklarından biridir. Özellikle ülkemizin geçmiş yıllarındaki boya işlerini üstlenen firma gittikçe büyümüş sağlam ve güvenilir bir iç cephe boya markası haline gelmiştir. İnşaat sektörünün ilk akla gelen markası olan Dyo, sağlamlığı ile sektörde ün yapmıştır.

Polisan İç Cephe Boya Markası

Polisan boya markası yurt dışından ülkemize giriş yapan boya markaları arasında yer almaktadır. Bayilik ağı ile ülkenin birçok yerine giriş yapan Polisan için Filli boya ile aynı paralellikte gittiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ülkemizin nalburları olarak tabir ettiğimiz yerlerde var olan bu kuruluş için evleri güzelleştiren boya markaları arasında sayılabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Marshall

Hepimizin ismine çok alışık olduğu Marshall 1954 yılında Topkapı’da 20 kişilik küçük bir fabrika olarak kuruldu, şimdiyse Türkiye’nin hemen hemen her yerinde şubeleri bulunmakta. Marshall az ama öz politikası izlediğini söylüyor ve diyorlar ki “Kaliteli Marshall boya kullanırsanız, harika bir sonuç almak için daha az boya kullanmanız gerekeceğini fark edeceksiniz.” Evet, bizce de çok iddialı bir cümle. Hatta akıllarda “Hangi boya firması daha az boya kullanılmasını ister ki?” diye bir soru da uyandırıyor. Marshall bu soruya “Olası Gezegen’e” inanan bir boya firması diyerek cevap veriyor. Yaptığı her işte gerek boyaların üretiminde, gerek atıkların uzaklaştırılmasında ve hatta ambalaj kullanımında bile çevreye en az zarar verecek şekilde hareket ediyor. Ürünlerindeki atmosfere verilen organik uçucu madde oranı Avrupa Birliği standartlarının bile altındaymış. Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine de destek veren bir marka. Bana lüksleri verin ihtiyaçlar olmasa da yaşarım diyenleri memnun eder mi bilemiyoruz ama çevreciler şimdiden hangi boyayı kullanacaklarına karar vermiş olabilirler. Marshall geniş renk yelpazesiyle ön plana çıktığı gibi, SİL-PAK ve Antibakteriyel Hijyen gibi kolay silinen su bazlı ya da bakteri oluşumu önleyen çeşitli boyalar da üretiyor.
Antalya daire boya badana alçıpan işleri yapılır, Antalya boyacı, Antalya boya ustası