10 cm beyaz lake süpürgelik fiyatları

15 Nisan 2020 Yazarı birimfiyatim.com 0

10 cm beyaz lake süpürgelik fiyatları

10 cm beyaz lake süpürgelik fiyatları, süpürgelikler normal şartlarda boy olarak satılır, boy süpürgelikler 2,8 metre olabileceği gibi 3 metrelikleri de vardır. 10 cm beyaz lake süpürgeliğin metresi 14 TL civarındadır. (2020 Fiyatıdır, fiyat bilgilendirme amaçlı olup kesinlik teşkil etmez)
Bu süpürgelikten satan bir firmanın açıklaması ve site linki aşağıdadır:
Lake süpürgelikler 1’nci sınıf mdf üzerine beyaz pvc dekor kağıdı kaplanarak üretilmektedir. Lake süpürgelik ürünlerimiz 2,80 mt boyundadır. Beyaz lake süpürgelikleri zemine kaplattığınız herhangi bir renk parkenin üzerinde kullanabilirsiniz. Lamine parke, masif parke ve laminat parke ile de uyumludur. Zemine parke uygulanan alanlarda kullanılaccak beyaz lake süpürgelikler, mekana ayrı bir hava katacaktır. Kullanım alanları; Konutlar, Villalar, Oteller, İşyerleri, Ofisler,
Çivi ya da silikon kullanmadan duvar kolay montaj için, duvara monte edilecek ahşap adaptör aparatı ile birlikte gönderilecektir. Ahşap adaptö aparatını duvara vidalandıktan sonra Süpürgeliğinizi üzerine geçme şeklinde monte edebilirsiniz.