1. Sınıf Çam Lambiri Fiyatları

22 Nisan 2020 0 Yazar: wpntr

1. Sınıf Çam Lambiri Fiyatları

1. Sınıf Çam Lambiri Fiyatları : 1. Sınıf Fırın Kurusu Çam Lambri piyasada metrekaresi 18 Dolar + KDV olarak satılmaktadır. 3. sınıf lambiri ise m2′ si 12 Dolar + KDV olarak satılmaktadır. 2. sınıf lambiri ise 14 Dolar + KDV olarak satılmaktadır. Ekstra Sınıf Finger Joint Ekli Çam Lambri 17,50 Dolar + KDV. ( 2020 Fiyatlarıdır, fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır kesinlik teşkil etmez.)
1.Sınıf Lambirinin metresinde en fazla bir adet budak bulunabilir. Delik, reçine, düşen budak vb. bulunamaz. bu lambiri türü çam olduğu için hem iç cephede hem de dış cephede rahatlıkla kullanılabilir. Tabii ki gerekli ahşap koruyucu malzemelerle verniklendikten sonra kullanılabilir. Vernik öncesi mantar veya kurtlanma gibi olumsuz etkilere karşı emprenyelenmesi tavsiye edilmektedir.
1.Sınıf lambrinin özellikleri: 
Budak çapı: 1 cm veya daha küçük.
Budak Adedi: 1 m boyda en fazla 1 adet bulunmaktadır.
Düşen Budak: Bulunmaz
Delik: Bulunmaz
Çatlak: Bulunmaz
Yeşermiş Kısım: Tahta başından itibaren en fazla 5 cm’lik kısım
Reçine: Bulunmaz
Çürük-Ardamış: Bulunmaz
Yüzey görünümü: Fitilsiz
Kullanım alanı: İç veya Dış mekanlarda
Lambriler genellikle 2-3 santimetre kalınlığına sahip ortalama 8 cm genişliğinde olan fırınlanarak ya da fırınlanmadan tüketiciye sunulan ürünlerdir. Birçok ağaçtan elde edilebilirler. Yerli ürünler olarak karaçam, ladin gibi ağaçlardan elde edilen lambri modellerine rastlamanız mümkün olur.
Aşağıdaki yazımız da ilginizi çekebilir:

Aşağıda lambiri işi yapan bir firmanın linkini verdik:
kilizman.com

Ahşap Lambri