1 palet Bims kaç para?

2 Haziran 2020 0 Yazar: wpntr

1 palet Bims kaç para? Bir palet 20’lik bims fiyatı piyasada ortalama 250 TL civarındadır. (Fiyata nakliye dahil değildir, fiyat 2020 yılına aittir, bilgilendirme amaçlıdır, kesinlik taşımaz.) 25’lik bims fiyatı da yaklaşık olarak bu seviyededir.
1 palet Bims kaç para? Bims palet fiyatları bimsin ölçülerine göre farklılık gösterir. Nakliye durumuna ve alınacak ürün miktarına göre değişkenlik gösterebilir.
Aşağıdaki yazımız da ilginizi çekebilir:

Bimsin halk arasındaki ismi brikettir. Bims pomza adı verilen bir doğal taştan üretilir. Daha çok ısı ve ses izolasyonu sağlamak amacıyla üstün izolasyon özellikleri ve hafifliği nedeni ile tercih edilen bir yapı malzemesidir. İnşaat sektöründe uzun yıllardır kullanılmaktadır. Günümüzde tuğla yerine tercih edilmeye başlanmıştır. Pomza yatakları çoğunlukla Nevşehir ilimizde bulunmaktadır ve bu ilimizde birçok bims üretim firması vardır.
Bims gibi aynı özelliklerde bulunan asmolen dolgu malzemeleri de vardır. Bu malzemeler kirişli döşemelerde kirişler arası dolgusunda kullanılmaktadır. (Bims (pomza) in özgül ağırlığı ortalama 00.75 kg/dm3’tür. Bims ile yapılan duvarlar diğer malzemelerle inşaa edilen duvarlara göre daha hafiftir.
http://www.izobims.com.tr/